O nas

Kim jesteśmy ?

 

Promotion View to kreatywna agencja reklamowa która stawia na innowacyjność i oryginalność. Aby wyróżnić się na rynku postanowiliśmy zrobić krok do przodu i udostępnić naszym klientom całkiem nowe możliwości.

Kto z nas nie marzył kiedyś o lataniu ?
Postanowiliśmy umożliwić naszym klientom podziwianie świata zupełnie z innej perspektywy, niegdyś zarezerwowanej tylko dla ptaków. Tym właśnie się zajmujemy przekraczaniem granic, przełamywaniem niemożliwego.
 Do niedawna fotografia lotnicza była dostępna tylko dla nielicznych i wiązały się z nią bardzo wysokie koszty, dziś filmy z powietrza są dostępne dla każdego. Fotografia  i filmy z tej perspektywy stały się czymś powszechnym i niewątpliwie stanowią wspaniałe uzupełnienie różnego rodzaju materiałów reklamowych, promocyjnych, ale także filmów rodzinnych.

Jesteśmy pełni pomysłów, nie boimy się nowych wyzwań, bo to właśnie one dają nam najwięcej satysfakcji i przyjemności z wykonanej pracy. Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie, tak by jak najtrafniej określić potrzeby naszych klientów.

 Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć i filmów z lotu ptaka oraz do  przeczytania informacji o naszej ofercie.


Czym się zajmujemy ?

 

Zajmujemy się kompleksową realizacją różnorodnych produkcji filmowych z powietrza. Wykonujemy zdjęcia oraz filmy z lotu ptaka przy pomocy zaawansowanych najnowocześniejszych dronów latających, profesjonalnych aparatów i kamer.

Współpracujemy z urzędami, instytucjami, firmami i osobami prywatnymi zainteresowanymi usługą wykonania filmów i zajęć z lotu ptaka.

Dlaczego właśnie my ?

 

Żaden samolot czy helikopter nie jest w stanie dorównać możliwościom naszego sprzętu.
Również pod względem finansowym, nasza oferta cenowa jest atrakcyjniejsza niż w przypadku wynajęcia prawdziwego śmigłowca.

Staramy się za wszelką cenę nie popadać schematy, do każdego klienta podchodzić indywidualnie, najważniejsza jest dla nas konfrontacja oczekiwań i pomysłów zarówno naszych jak i klientów.
Również ze swojej strony jesteśmy w stanie zagwarantować państwu rzetelną obsługę, która ułatwi podjęcie decyzji.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą ale jeszcze mają Państwo  jakieś wątpliwości zapraszamy Państwa do odwiedzenia zakładki oferta która przybliży nasze usługi lub do zakładki kontakt w której znajdą Państwo informacje w jaki sposób można się z nami skontaktować.
 Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.